Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль універсальний прямокутний з дюрополімеру Orac Decor SX162 SQUARE
Може використовуватися як плінтус підлоговий, молдинг на стіну, карниз стельовий
Має гнучкий аналог для використання за заокруглених поверхнях
Всі варіанти прямокутних універсальних плінтусів Orac Decor SQUARE:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 10 мм |
| Виробник | Orac Decor |
- Ціна: 282 ₴
- Спосіб упаковки: 36 шт.





