Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль універсальний прямокутний із дюрополімеру Orac Decor SX157 SQUARE
Може використовуватися як плінтус підлоговий, молдинг на стіну, карниз стельовий
Має гнучкий аналог SX157FLEX для використання на закруглених поверхнях
Усі варіанти прямокутних універсальних плінтусів Orac Decor SQUARE:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 13 мм |
| Виробник | Orac Decor |
- Ціна: 444 ₴
- Спосіб упаковки: 39 шт.








