Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий із композитного полімеру високої щільності WALLSTYL FL2
Габаритні розміри плінтуса Wallstyl FL2:
- Висота 12 см
- Ширина 1,5 см
- Довжина 2 метри
Плінтус FL2 має ґрунтувальне покриття білого кольору. Підлягає подальшому фарбуванню після монтажу.
Для монтажу плінтуса рекомендований до застосування фірмовий клей Adefix P5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для підлоги |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 600 ₴


