Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вставка на фронтон дверного обрамлення. Використовується як додатковий декор
Приклад застосування із фронтоном D581:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaudi Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Тип виробу | Обрамлення дверного отвору |
| Розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Глибина | 16 мм |
- Ціна: 114 ₴


