Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верхня горизонтальна планка дверного отвору D 581 | Gaudi Decor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaudi Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Глибина | 35 мм |
- Ціна: 723 ₴







