Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель з поліуретану Orac Decor W106 ENVELOP
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 333 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 29 мм |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Ширина | 333 мм |
- Ціна: 1 452 ₴
- Спосіб упаковки: 5 шт.






