Запитайте знижку!

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна панель із поліуретану (імітація дерев'яної дошки) DecoStar
Поверхня – рустикал (імітація грубої обробки дерева)
Колір – світлий дуб
Розмір перерізу 13 х 3 см
Довжина виробу 2 м 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decostar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Фарба |
| Тип виробу | Панель декоративна |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 2600 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 1 012 ₴
