Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий плінтус з поліуретану з гладким профілем C394 - STEPS | Orac Decor
Плінтус стельовий, Плінтус для прихованого освітлення, профіль для штор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Світлодіодний |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 31 мм |
- Ціна: 1 320 ₴
- Спосіб упаковки: 16 шт.


