Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус універсальний із композитного полімеру з невеликим опуклим профілем WT7 WALLSTYL
Може використовуватися як стельовий карниз, так і як підлоговий плінтус
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Стельовий плінтус |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Грунтовка |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Універсальний |
- Ціна: 172 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка 50 штук (100 метрів)




