Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус стельовий з композитного полімеру WALLSTYL WT2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Стельовий плінтус |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 400 ₴


