Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіконня на фасад з пінополістиролу з захисним покриттям DC104 Prestige Decor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prestige Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Зовні приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Акриловий полімер з мармуровою крихтою |
| Тип виробу | Підвіконник фасадний |
- Ціна: 921 ₴



