Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нижній елемент до тіла пілястри фасадної. База PC105 | Prestige Decor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prestige Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Зовні приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Покриття | Акриловий полімер з мармуровою крихтою |
| Тип виробу | База пилястри |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 107 мм |
- Ціна: 815 ₴



