Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тіло пілястри фасадної з пінополістиролу із захисним покриттям PC102 | Prestige Decor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prestige Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Зовні приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Тип виробу | Пілястри |
| Покриття | Акриловий полімер з мармуровою крихтою |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Глибина | 60 мм |
- Ціна: 1 659 ₴



