Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладка фасадна з пінополістиролу з захисним покриттям HC104-30 Prestige Decor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prestige Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Зовні приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Покриття | Акриловий полімер з мармуровою крихтою |
| Тип виробу | Накладка фасадна |
| Розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 30 мм |
- Ціна: 1 524 ₴




