Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верхній елемент для квадратної фасадної фасадної колони | Капітель LC117-1 Prestige Decor
Також можна використовувати як базу (нижній елемент)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prestige Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Зовні приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Покриття | Акриловий полімер з мармуровою крихтою |
| Тип виробу | Краплювач колони |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 410 мм |
- Ціна: 1 686 ₴



