Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нижній елемент для квадратної фасадної колони | База LC115-3 Prestige Decor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prestige Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Зовні приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Тип виробу | П'єдестал |
| Покриття | Акриловий полімер з мармуровою крихтою |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
- Ціна: 1 364 ₴



