Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замковий камінь для віконного обрамлення з пінополістиролу з захисним покриттям ZC104 Prestige Decor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prestige Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Зовні приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пінополістирол |
| Тип виробу | Замковий камінь |
| Покриття | Акриловий полімер з мармуровою крихтою |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Глибина | 160 мм |
- Ціна: 1 442 ₴



