Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна гнучка панель з поліуретану (імітація дерев'яної дошки) DecoStar
Виріб доступний в стандартній довжині 2,6 метра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decostar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Коричневий |
| Покриття | Фарба |
| Тип виробу | Панель декоративна |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 2600 мм |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 880 ₴


