Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Панно декоративне з поліуретану із зображенням Венери
W 805 Gaudi Decor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaudi Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Тип виробу | Панно декоративне |
| Розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 90 мм |
- Ціна: 5 528 ₴


Відправка з 05 травня 2026