Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вставка на фронтон дверного обрамлення. Використовується як додатковий декор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaudi Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Тип виробу | Обрамлення дверного отвору |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 245 ₴

