Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний сандрик із поліуретану D401 | Orac Decor
Використовується як верхній елемент у обрамленні дверей, прямих арок, вікон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Обрамлення дверного отвору |
| Розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 1275 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 4 542 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт.




