Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сандрик Orac D170 виробляється з імітацією дерева і має шорстку поверхню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Тип виробу | Обрамлення дверного отвору |
| Розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Глибина | 32 мм |
- Ціна: 6 642 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт.



