Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель з поліуретану D506 ORAC DECOR
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 430 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 430 мм |
- Ціна: 990 ₴
- Спосіб упаковки: 2 шт.


