Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний блок для обрамлення дверей D200 Orac Decor
Використовується в кутку обрамлення дверей для простоти стикування дверної лиштви.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Обрамлення дверного отвору |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 384 ₴
- Спосіб упаковки: 8 шт.



