Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель з поліуретану Orac Decor W105 ROMBUS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 346 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 1 344 ₴
- Спосіб упаковки: 6 шт.






