Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
База під дверну лиштву D340 | Orac Decor
Постамент (база) для дверної лиштви. Використовується як декоративний елемент і як перехідник між лиштвою та плінтусом для підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Обрамлення дверного отвору |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 25 мм |
- Ціна: 546 ₴
- Спосіб упаковки: 4 шт.

