Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кесон стельовий з поліуретану R4047 Gaudi Decor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaudi Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Тип виробу | Кесонна плита |
| Розміри | |
| Висота | 609 мм |
| Ширина | 609 мм |
| Глибина | 73 мм |
- Ціна: 1 671 ₴

