Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус гнучкий із поліуретану для використання на закруглених поверхнях Gaudi CR 3241 FLEX
Може використовуватися як самостійно, так і в стикуванні зі своїм жорстким аналогом Gaudi CR 3241
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaudi Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Матеріал | Каучук |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Для підлоги |
- Ціна: 1 727 ₴


