Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Орнамент для декоративного кутка P20 Orac Decor
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Без покриття |
| Тип виробу | Орнамент |
| Розміри | |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Глибина | 8 мм |
- Ціна: 240 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт.


