Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гнучкий стельовий плінтус із поліуретану з каучуком Orac C250 FLEX
Призначений для використання на закруглених поверхнях самостійно або в стикуванні зі своїм негнучким аналогом Orac C250
Мінімальний радіус вигину 70 см!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Стельовий плінтус |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Каучук |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 1 524 ₴
- Спосіб упаковки: 55 шт.


