Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий із дюрополімеру під фарбування Orac SX125
Duropolymer (Дюрополімер) - ударостійкий композитний матеріал на основі пінополістиролу високого тиску (HDPS). Матеріал розроблений і запатентований бельгійською компанією Orac - всесвітньо визнаним лідером виробництва елементів ліпного декору.
Довжина плінтуса - 2 м
Плінтус SX125 покритий ґрунтовкою білого кольору під подальше забарвлення в потрібний Вам колір
Для монтажу плінтуса рекомендовані до застосування монтажний клей и клей для стикування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для підлоги |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 432 ₴
- Спосіб упаковки: 36 шт.



