Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий із дюрополімеру Orac Decor SX118 CONTOUR
Плінтус заґрунтований під фарбування
Також доступний плінтус Orac SX118 с білим фінішним покриттям Orac SX118-RAL9003
Для використання на закруглених поверхнях доступний гнучкий варіант плінтуса Orac SX118 Flex
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 138 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Грунтовка |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Для підлоги |
| Виробник | Orac Decor |
- Ціна: 984 ₴
- Спосіб упаковки: 14 шт.



