Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн декоративний з поліуретану
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harmony |
| Країна виробник | Україна |
| Використання декоративної ліпнини | Всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Консоль |
| Розміри | |
| Висота | 312 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 137 мм |
- Ціна: 795 ₴

