Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель з поліуретану Orac W101 TRAPEZIUM
Комбінуй, фантазуй, отримуй забавний рельєф та визначну гру світла та тіні на поверхні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 29 мм |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Ширина | 345 мм |
- Ціна: 1 014 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт.








