Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель з поліуретану ARSTYL CORAL
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 380 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 850 ₴
- Спосіб упаковки: 6 шт.





