Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель з поліуретану ARSTYL BUMP
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Бельгія |
| Виробник | NMC |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Матеріал | Поліуретан |
| Колір | Білий |
| Довжина | 1135 мм |
| Товщина | 43 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 1 900 ₴




