влевовправо
Запитайте знижку!

Плінтус поліуретановий Gaudi CR956 (100х12х2000) мм
- Готово до відправки
- Код: CR956
789 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий з поліуретану CR956
Має гнучкий аналог
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gaudi Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 789 ₴


