Запитайте знижку!

Плінтус полімерний Euro Deco J10 (120х15х2400) мм
- Готово до відправки
- Код: J10
599 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус для підлоги класичний Euro Deco J10
Матеріал виробу - композитний полімер (дюрополімер)
Колір - білий
Довжина готової планки плінтусу - 2,4 метри
Висота плінтусу - 120 мм
Глибина плінтусу - 15 мм
Грунтований! Потребує подальшого фарбування.
Монтується на поверхню за допомогою клею.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для підлоги |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 15 мм |
| Виробник | Euro Deco |
- Ціна: 599 ₴
