влевовправо
Запитайте знижку!

Плінтус полімерний NMC Wallstyl FT18 (180х20х2000) мм
- В наявності
- Код: FT18
1 100 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус універсальний із полімеру підвищеної щільності (дюрополімеру) FT18 WALLSTYL
Плінтус білого кольору заґрунтований під фарбування
Може застосовуватись як:
- підлоговий плінтус
- стельовий плінтус (у вертикальному або горизонтальному розташуванні)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 100 ₴

