влевовправо
Запитайте знижку!

Плінтус полімерний NMC NOMAFLOOR M120 (120х13х2000) мм
- В наявності
- Код: M120
565 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий із композитного полімеру (дюрополімеру) з фінішним білим покриттям NMC NOMAFLOOR M120
Немає потреби фарбувати після монтажу!
- Ударостійкий
- Водонепроникний
- Має канали для проведення кабелю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Фарба |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 565 ₴


