влевовправо
Запитайте знижку!

Плінтус із дюрополімеру Orac SX157-RAL9003 (66х13х2000) мм. Білий, фарбований.
- Готово до відправки
- Код: SX157-RAL9003
486 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль універсальний прямокутний із дюрополімеру Orac Decor SX157-RAL9003 SQUARE із фінішним білим покриттям
Може використовуватися як плінтус підлоговий, молдинг на стіну, карниз стельовий
Має гнучкий аналог SX157FLEX для використання на закруглених поверхнях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Фарба |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 486 ₴
- Спосіб упаковки: 36 шт.







