влевовправо
Запитайте знижку!

Плінтус із дюрополімеру Orac SX118-RAL9003 (138х18х2000) мм. Білий, фарбований.
- Готово до відправки
- Код: SX118-RAL9003
1 086 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий із дюрополімеру Orac Decor SX118-RAL9003 CONTOUR
Плінтус має біле фінішне покриття RAL9003
Також доступний плінтус Orac SX118 ґрунтований під фарбування
Для використання на закруглених поверхнях доступний гнучкий варіант плінтуса Orac SX118 Flex
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Висота | 138 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Покриття | Фарба |
| Призначення | Для підлоги |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 1 086 ₴
- Спосіб упаковки: 14 шт.


