Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна стінова панель із поліуретану Orac Decor W116 BAR XL
Довжина панелі — 2,6 метра
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Бельгія |
| Виробник | Orac Decor |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Матеріал | Поліуретан |
| Колір | Білий |
| Довжина | 2600 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 3 306 ₴
- Спосіб упаковки: 5 шт.





