влевовправо
Запитайте знижку!

Стінова 3D панель гнучка Orac WX205 Flex TRACK (250x13x2000) мм
- Готово до відправки
- Код: WX205F
4 842 ₴
+380 (68) 208-00-77
Viber, Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'ємна гнучка стінова панель із поліуретану з каучуком WX205 Flex TRACK
Використовується виключно на закруглених поверхнях самостійно або в стикуванні зі своїм жорстким аналогом із дюрополімеру Orac WX205 TRACK
Мінімальний радіус вигину в різних площинах:
R min = 30 cm, R** min = 40 cm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 13 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 4 842 ₴
- Спосіб упаковки: 5 шт.



