Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже високий підлоговий плінтус із дюрополімеру SX193 AUTOIRE
Елегантний плінтус Orac SX193 є частиною дизайнерської лінії AUTUIRE
Висота плінтуса 25 см буде особливо актуальною для великих приміщень із високою стелею
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orac Decor |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Грунтовка |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Для підлоги |
- Ціна: 2 190 ₴
- Спосіб упаковки: 6 шт.




