Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гнучкий плінтус під підсвічування KF708 Flex
Призначений для монтажу на закруглених поверхнях самостійно або в стикуванні зі своїм жорстким аналогом KF708 TESORI
Плінтус має у своєму складі поліуретан із каучуком
Заґрунтований під подальше фарбування в необхідний Вам колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Світлодіодний |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Каучук |
| Покриття | Грунтовка |
| Призначення | Для стелі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Ширина | 106 мм |
- Ціна: 2 910 ₴

