Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гнучкий варіант панелі з композитного полімеру HW 368 | GRAND DECOR
Панель опуклої форми
Матеріал панелі — поліуретан із каучуком дає змогу панелі HW 368 Flex вільно вигинатися для використання на закруглених поверхнях!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гранд Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Форма поставки матеріалу | Панель |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 3 795 ₴




