Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий полімерний із фінішним білим покриттям WALLSTYL FB1F
Фарбування після монтажу не потрібне!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Для підлоги |
- Ціна: 375 ₴


