Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль універсальний чорного кольору з композитного полімеру WALLSTYL FT2
Профіль повнотілий зі зрізаним кутом. Може монтуватися на стіну будь-якою стороною!
Має фінішне чорне покриття. Додаткове забарвлення не потрібне!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Універсальний |
- Ціна: 430 ₴
- Спосіб упаковки: Повна фірмова упаковка 34 метри (17 штук)


