влевовправо
Запитайте знижку!

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль універсальний чорного кольору з композитного полімеру WALLSTYL IL11
Використовується під приховане освітлення
Може розташовуватися на підлозі, на стіні, під стелею
Має фінішне покриття чорного кольору. Фарбування плінтуса після монтажу не потрібне!
Світловий канал збоку накриває напівпрозора матова вставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Світлодіодний |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Клейовий |
| Призначення | Універсальний |
- Ціна: 1 750 ₴
- Спосіб упаковки: Повна упаковка 26 м (13 шт)


